ARCHIEF 2011

Viering van Maria en haar warm licht in onze kerk


Viering van Maria en haar warm licht in onze kerk

 

Op zondag 2 februari mochten we in onze winterkapel lichtmis vieren.  Het feest van de opdracht van de Heer is dan tegelijk traditioneel de dag dat we de 'kinderzegen' onder het volle licht van Gods liefde plaatsen.

Alle nieuwgedoopten en alle andere kinderen  worden dan speciaal uitgenodigd.  Zoals dat het dan nogal eens vaak het geval is, kan je die ouders met hun nieuwgedoopte kinderen op één hand tellen; ook hier dus. Maar, geen getreur en geen gejammer want de viering was een hart onder de riem voor de aanwezigen. We zegenden de mensen die allen een lichtje hadden gekregen bij het binnenkomen.  Want Maria mocht hen allen zegenen.  Ook de aanwezige schippers werden gezegend met Maria's moederlijk licht, want  “Maria beware, allen die varen”.

Na de viering kwamen we nog samen voor een heerlijke pannenkoek, met dank aan de bereiders . Onze jonge persfotograaf Dylan bracht de hoogtepunten mooi in beeld.


St Antonius

St Antonius B

St Antonius C

St Antonius

St Antonius

St Antonius

St Antonius

St Antonius

St Antonius


 

Contactgegevens & Vieringen

Contactgegevens
Parochie Sint-Antonius

Pastoor
br. Marcin Derdziuk OFM Cap
0474 624 031
marcinderdziuk@gmail.com

Rita Somers
0489 30 17  88
rita.somers@scarlet.be


Vieringen

Winterkapel:

Laatste zaterdag om 10.00 u.: Eritrees Orthodoxe Gemeenschap

Kerk:

Zondag om 10 u.: Eucharistieviering

Laatste zondag van de maand om 10 u.: Gebedsdienst

(van Allerheiligen tot Palmzondag vinden de zondagvieringen plaats in de winterkapel)


Begijnhofkerk
(Rodestraat 39)
Contactperson Rita Somers tel. 0498-30 17 88

Elke zaterdag vòòr de laatste zondag om 16.30 u.: EucharistievieringPaardenmarkt 109, 2000 Antwerpen

Webmaster

Vragen of opmerkingen?
Contacteer de
webmaster